Generell informasjon
| År | 2008 - - |
| Merke | Lexus |
| Motor | 250C (204Hp) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | IS-Coupe-Convertible |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4635 mm |
| Bredde | 1800 mm |
| Høyde | 1415 mm |
| Akselavstand | 2730 |
| Vekt | 1415 kg |
| Maks bredde | 2070 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2499 |
| Motor kw | 150 kw |
| Motor hk | 201 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 150 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 83 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 65 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/40 R18 ????, 255/40 R18 ??? |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 217 km/h |
| Akselerasjon | 8.4 s |
| Drivstoffby | 12.4 l/100km |
| Drivstoffvei | 8.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 10.7 l/100km |