Generell informasjon
| År | 2008 - - |
| Merke | Lexus |
| Motor | 5.0 V8 (423HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | IS-F |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4660 mm |
| Bredde | 1815 mm |
| Høyde | 1415 mm |
| Akselavstand | 2730 |
| Vekt | 1415 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 4969 |
| Motor kw | 310 kw |
| Motor hk | 415 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 310 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | 94 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 8 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 65 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/40R19 ????? 255/35R19 ??? |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | 4.6 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |