Generell informasjon
| År | 2005 - - |
| Merke | Lexus |
| Motor | 350 (310 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | IS II |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4575 mm |
| Bredde | 1800 mm |
| Høyde | 1425 mm |
| Akselavstand | 2730 |
| Vekt | 1425 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3456 |
| Motor kw | 227 kw |
| Motor hk | 304 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 227 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 94 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 65 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/40R18 - 255/40R18 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 228 km/h |
| Akselerasjon | 6 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |