Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | Lexus |
| Motor | 460 (367Hp) AWD |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | LS IV |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5030 mm |
| Bredde | 1875 mm |
| Høyde | 1465 mm |
| Akselavstand | 2970 |
| Vekt | 1465 kg |
| Maks bredde | 2640 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 4608 |
| Motor kw | 269 kw |
| Motor hk | 360 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 269 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 94 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 84 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 235/50 R18 |
| hjul | 7.5J X 18 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 250 km/h |
| Akselerasjon | 6.3 s |
| Drivstoffby | 17.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 8.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 11.6 l/100km |