Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | Lexus |
| Motor | 460L (380HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | LS IV |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5151 mm |
| Bredde | 1875 mm |
| Høyde | 1465 mm |
| Akselavstand | 3091 |
| Vekt | 1465 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 4608 |
| Motor kw | 279 kw |
| Motor hk | 374 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 279 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 8 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 84 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 235/50 R18 |
| hjul | 7.5J X 18 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 250 km/h |
| Akselerasjon | 5.7 s |
| Drivstoffby | 13.1 l/100km |
| Drivstoffvei | 8.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 11.1 l/100km |