Generell informasjon
| År | 2007 - - |
| Merke | Lexus |
| Motor | 600 (439HP) Hybrid |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | LS IV |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5030 mm |
| Bredde | 1875 mm |
| Høyde | 1475 mm |
| Akselavstand | 2970 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 4969 |
| Motor kw | 289 kw |
| Motor hk | 387 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 289 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | 94 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 9.5 l/100km |