Generell informasjon
| År | 2002 - 2007 |
| Merke | Lexus |
| Motor | 470 4.7 AT (275 HP) 4WD |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | LX II |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4890 mm |
| Bredde | 1941 mm |
| Høyde | 1849 mm |
| Akselavstand | 2850 |
| Vekt | 1849 kg |
| Maks bredde | 3112 kg |
| Bootkapasitet | 2560 l |
Motoroverføring
| Motor | 4664 |
| Motor kw | 202 kw |
| Motor hk | 271 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 202 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | 94 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 96 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 275/70 R16 H |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 180 km/h |
| Akselerasjon | 8.9 s |
| Drivstoffby | 18.1 l/100km |
| Drivstoffvei | 13.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |