Generell informasjon
| År | 2009 - - |
| Merke | Lexus |
| Motor | 350 4WD (277 HP) |
| Kroppstype | - |
| Modell | RX III |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4740 mm |
| Bredde | 1885 mm |
| Høyde | 1725 mm |
| Akselavstand | 2740 |
| Vekt | 1725 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3456 |
| Motor kw | 203 kw |
| Motor hk | 272 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 203 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 94 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 72 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 235/55 R19 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 200 km/h |
| Akselerasjon | 8 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |