Generell informasjon
| År | 2001 - - |
| Merke | Lexus |
| Motor | 430 (285 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | SC II |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4515 mm |
| Bredde | 1825 mm |
| Høyde | 1370 mm |
| Akselavstand | 2620 |
| Vekt | 1370 kg |
| Maks bredde | 2110 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 4293 |
| Motor kw | 209 kw |
| Motor hk | 280 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 209 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | 91 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 85 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 245/40 R18 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 250 km/h |
| Akselerasjon | 6.4 s |
| Drivstoffby | 17.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 12 l/100km |