Generell informasjon
| År | 1984 - 1995 |
| Merke | Lincoln |
| Motor | 6.75i (240 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Continental (1984) |
| dører | 2 |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5196 mm |
| Bredde | 1835 mm |
| Høyde | 1518 mm |
| Akselavstand | 3061 |
| Vekt | 1518 kg |
| Maks bredde | 2760 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 6750 |
| Motor kw | 176 kw |
| Motor hk | 236 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 176 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | 104,1 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 108 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 205 km/h |
| Akselerasjon | 11.8 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | 15.6 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 25.4 l/100km |
2 år siden