Generell informasjon
| År | 2002 - - |
| Merke | Marcos |
| Motor | 2.5 i V6 24V (180 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | TS 250 |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4005 mm |
| Bredde | 1680 mm |
| Høyde | 1150 mm |
| Akselavstand | 2225 |
| Vekt | 1150 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2495 |
| Motor kw | 132 kw |
| Motor hk | 177 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 132 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 81,6 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 48 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/40 R17 |
| hjul | 7Jx17 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 220 km/h |
| Akselerasjon | 7 s |
| Drivstoffby | 15 l/100km |
| Drivstoffvei | 9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |