Generell informasjon
| År | 1999 - - |
| Merke | Maruti |
| Motor | 1.5 D (57 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | ZEN (EF) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3495 mm |
| Bredde | 1495 mm |
| Høyde | 1410 mm |
| Akselavstand | 2335 |
| Vekt | 1410 kg |
| Maks bredde | 1265 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1527 |
| Motor kw | 42 kw |
| Motor hk | 56 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 42 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 77 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 35 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 145/70 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 155 km/h |
| Akselerasjon | 18 s |
| Drivstoffby | 7 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |