Generell informasjon
| År | 2003 - - |
| Merke | Mazda |
| Motor | 1.3i (91HP) 4WD |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Demio (DY) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3925 mm |
| Bredde | 1680 mm |
| Høyde | 1530 mm |
| Akselavstand | 2490 |
| Vekt | 1530 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1348 |
| Motor kw | 67 kw |
| Motor hk | 90 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 67 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 74 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 4 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 45 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/60 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |