Generell informasjon
| År | 2004 - - |
| Merke | Mega |
| Motor | 3.5 i V6 (212 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Monte Carlo (W) |
| dører | 2 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5027 mm |
| Bredde | 1847 mm |
| Høyde | 1402 mm |
| Akselavstand | 2807 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3510 |
| Motor kw | 155 kw |
| Motor hk | 208 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 155 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 99 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 64 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/60 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 180 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |