Generell informasjon
| År | 2004 - - |
| Merke | Mega |
| Motor | 5.3 i V8 SS (307 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Monte Carlo (W) |
| dører | 2 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5027 mm |
| Bredde | 1847 mm |
| Høyde | 1407 mm |
| Akselavstand | 2807 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 5327 |
| Motor kw | 225 kw |
| Motor hk | 302 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 225 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | 96 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 64 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 235/50 R18 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 10.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 8.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |