Generell informasjon
| År | 1980 - 1985 |
| Merke | Mercedes-Benz |
| Motor | 230 E (136HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 230 (W123) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4640 mm |
| Bredde | 1786 mm |
| Høyde | 1395 mm |
| Akselavstand | - |
| Vekt | 1395 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 0 |
| Motor kw | - |
| Motor hk | - |
| moment~~POS=TRUNC | - |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |