Generell informasjon
| År | 1998 - 2000 |
| Merke | Mercedes-Benz |
| Motor | C 200 CDI (102Hp) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | C-klasse (W202) |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4516 mm |
| Bredde | 1723 mm |
| Høyde | 1427 mm |
| Akselavstand | 2690 |
| Vekt | 1427 kg |
| Maks bredde | 1890 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2148 |
| Motor kw | 75 kw |
| Motor hk | 101 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 75 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 88 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 62 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 HR 15 |
| hjul | 6.5 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |