Generell informasjon
| År | 2004 - 2006 |
| Merke | Mercedes-Benz |
| Motor | C 180K (143 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | C-klasse (W203) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4526 mm |
| Bredde | 1728 mm |
| Høyde | 1426 mm |
| Akselavstand | 2715 |
| Vekt | 1426 kg |
| Maks bredde | 1955 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1796 |
| Motor kw | 105 kw |
| Motor hk | 141 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 105 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 62 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | 7J x 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 223 km/h |
| Akselerasjon | 9.7 s |
| Drivstoffby | 11.4 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.9 l/100km |