Generell informasjon
| År | 2000 - 2003 |
| Merke | Mercedes-Benz |
| Motor | C 200 Kompressor (163 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | C-klasse (W203) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4526 mm |
| Bredde | 1726 mm |
| Høyde | 1426 mm |
| Akselavstand | 2715 |
| Vekt | 1426 kg |
| Maks bredde | 1970 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 120 kw |
| Motor hk | 161 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 120 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 89,9 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 62 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 230 km/h |
| Akselerasjon | 9 s |
| Drivstoffby | 13.9 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 9.7 l/100km |
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
10 måneder siden
10 måneder siden
10 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
8 måneder siden
8 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
4 måneder siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
17 timer siden
17 timer siden
17 timer siden
17 timer siden
17 timer siden
17 timer siden
16 timer siden
16 timer siden
16 timer siden
16 timer siden