Generell informasjon
| År | 2004 - 2006 |
| Merke | Mercedes-Benz |
| Motor | C 220 CDI (150 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | C-klasse (W203) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4526 mm |
| Bredde | 1728 mm |
| Høyde | 1426 mm |
| Akselavstand | 2715 |
| Vekt | 1426 kg |
| Maks bredde | 2020 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2148 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 88 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 62 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | 7J x 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 224 km/h |
| Akselerasjon | 10.1 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.1 l/100km |
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
11 måneder siden
11 måneder siden
10 måneder siden
10 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
8 måneder siden
4 måneder siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
22 timer siden
22 timer siden
22 timer siden
22 timer siden
22 timer siden