Generell informasjon
| År | 2010 - - |
| Merke | Mercedes-Benz |
| Motor | CL500 (435Hp) 4Matic |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | CL-klasse (W216) |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5065 mm |
| Bredde | 1871 mm |
| Høyde | 1418 mm |
| Akselavstand | 2955 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 4663 |
| Motor kw | 319 kw |
| Motor hk | 427 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 319 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 98 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 250 km/h |
| Akselerasjon | 4.9 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |
2 år siden