Generell informasjon
| År | 2009 - - |
| Merke | Mercedes-Benz |
| Motor | E 220 CDI (170 HP) Automatik DPF |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | E-klasse (W212) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4868 mm |
| Bredde | 1854 mm |
| Høyde | 1471 mm |
| Akselavstand | 2874 |
| Vekt | 1471 kg |
| Maks bredde | 2270 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2143 |
| Motor kw | 125 kw |
| Motor hk | 168 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 125 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 59 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/60 R 16 W |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 229 km/h |
| Akselerasjon | 8.3 s |
| Drivstoffby | 8.1 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6 l/100km |
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
år siden
år siden
år siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden
11 måneder siden