Generell informasjon
| År | 2010 - |
| Merke | Mercedes-Benz |
| Motor | 113 CDI 2.1d AT (136 HP) 4WD L1 |
| Kroppstype | Compact MPV |
| Modell | Vito II (W639) Facelift |
| dører | 4 |
| seter | 6 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4763 mm |
| Bredde | 1901 mm |
| Høyde | 1872 mm |
| Akselavstand | 3200 |
| Vekt | 1872 kg |
| Maks bredde | 2800 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 214 |
| Motor kw | 100 kw |
| Motor hk | 134 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 100 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 88 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 75 liters |
| Eco standart | Euro 4 |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/65R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 161 km/h |
| Akselerasjon | 16 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |