Generell informasjon
| År | 2003 - 2006 |
| Merke | Mercedes-Benz |
| Motor | 111 CDI 2.2d MT (109 HP) L3 |
| Kroppstype | Compact MPV |
| Modell | Vito II (W639) |
| dører | 4 |
| seter | 6 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5223 mm |
| Bredde | 1901 mm |
| Høyde | 1875 mm |
| Akselavstand | 3430 |
| Vekt | 1875 kg |
| Maks bredde | 2770 kg |
| Bootkapasitet | 3000 l |
Motoroverføring
| Motor | 2148 |
| Motor kw | 80 kw |
| Motor hk | 107 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 80 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 88 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 75 liters |
| Eco standart | Euro 4 |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/65R16 CT |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 160 km/h |
| Akselerasjon | 14.9 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |