Generell informasjon
| År | 2003 - 2005 |
| Merke | MG |
| Motor | 2.0 CDTi (116 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | ZT-T |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4790 mm |
| Bredde | 1780 mm |
| Høyde | 1410 mm |
| Akselavstand | 2750 |
| Vekt | 1410 kg |
| Maks bredde | 2030 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1951 |
| Motor kw | 85 kw |
| Motor hk | 114 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 85 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 84 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 65 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/45 R18 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 190 km/h |
| Akselerasjon | 11.5 s |
| Drivstoffby | 7.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.8 l/100km |