Generell informasjon
| År | 2015 - |
| Merke | Mitsubishi |
| Motor | Hellcat 6.2 MT (717 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Challenger III Facelift II Coupe |
| dører | 2 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5022 mm |
| Bredde | 1923 mm |
| Høyde | 1450 mm |
| Akselavstand | 2946 |
| Vekt | 1450 kg |
| Maks bredde | 2472 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 6166 |
| Motor kw | 526 kw |
| Motor hk | 705 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 526 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 72 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 275/40/R20 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |
2 år siden
2 år siden