Generell informasjon
| År | 1996 - 2001 |
| Merke | Mitsubishi |
| Motor | 2.8 TD (140 HP) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Challenger (W) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4530 mm |
| Bredde | 1775 mm |
| Høyde | 1730 mm |
| Akselavstand | 2725 |
| Vekt | 1730 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2835 |
| Motor kw | 103 kw |
| Motor hk | 138 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 103 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 95 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 74 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 265/70 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 155 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 15 l/100km |
| Drivstoffvei | 9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |