Generell informasjon
| År | 2005 - - |
| Merke | Mitsubishi |
| Motor | 1.5 i 16V CZT (150 HP) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | Colt VI (Z30) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3820 mm |
| Bredde | 1695 mm |
| Høyde | 1520 mm |
| Akselavstand | 2500 |
| Vekt | 1520 kg |
| Maks bredde | 1520 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1468 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 75 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 47 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/45 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 210 km/h |
| Akselerasjon | 8 s |
| Drivstoffby | 8.6 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |