Generell informasjon
| År | 1991 - 1995 |
| Merke | Mitsubishi |
| Motor | 1.3i (79HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Mirage Coupe IV |
| dører | 2 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4225 mm |
| Bredde | 1680 mm |
| Høyde | 1370 mm |
| Akselavstand | 2440 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1299 |
| Motor kw | 58 kw |
| Motor hk | 78 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 58 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 71 mm |
| Ventiler i sylindere | 3 |
| Gears | 4 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |