Generell informasjon
| År | 1991 - 1995 |
| Merke | Mitsubishi |
| Motor | 1.5i (91HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Mirage Hatchback IV |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3950 mm |
| Bredde | 1690 mm |
| Høyde | 1365 mm |
| Akselavstand | 2440 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1468 |
| Motor kw | 67 kw |
| Motor hk | 90 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 67 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 75,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 3 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |