Generell informasjon
| År | 1995 - 1999 |
| Merke | Mitsubishi |
| Motor | 2.0i (113HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Mirage Hatchback V |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3870 mm |
| Bredde | 1680 mm |
| Høyde | 1365 mm |
| Akselavstand | 2415 |
| Vekt | 1365 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1997 |
| Motor kw | 83 kw |
| Motor hk | 111 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 83 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 85 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 155/80 R13 S |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 165 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |