Generell informasjon
| År | 1995 - 2000 |
| Merke | Mitsubishi |
| Motor | 1.3i (88HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Mirage Sedan V |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4290 mm |
| Bredde | 1690 mm |
| Høyde | 1395 mm |
| Akselavstand | 2500 |
| Vekt | 1395 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1298 |
| Motor kw | 65 kw |
| Motor hk | 87 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 65 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 3 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 155/80 R13 S |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 165 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |