Generell informasjon
| År | 1995 - 2000 |
| Merke | Mitsubishi |
| Motor | 1.8i (135HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Mirage Sedan V |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4290 mm |
| Bredde | 1690 mm |
| Høyde | 1395 mm |
| Akselavstand | 2500 |
| Vekt | 1395 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1829 |
| Motor kw | 99 kw |
| Motor hk | 133 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 99 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 75 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 4 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 155/80 R13 S |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 165 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |