Generell informasjon
| År | 1999 - 2001 |
| Merke | Mitsubishi |
| Motor | 1.1i (75Hp) 4WD |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Town Box Wide |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3605 mm |
| Bredde | 1535 mm |
| Høyde | 1810 mm |
| Akselavstand | 2390 |
| Vekt | 1810 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1094 |
| Motor kw | 55 kw |
| Motor hk | 74 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 55 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 66 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 40 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 165/65 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |