Generell informasjon
| År | 1998 - - |
| Merke | Mitsuoka |
| Motor | 0.5 (6.1 Hp) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | MC-1 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 1755 mm |
| Bredde | 1080 mm |
| Høyde | 1470 mm |
| Akselavstand | - |
| Vekt | 1470 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 0 |
| Motor kw | - |
| Motor hk | - |
| moment~~POS=TRUNC | - |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 7 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |