Generell informasjon
| År | 2010 - - |
| Merke | Nissan |
| Motor | 1.5 dCi (106Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Qashqai+2 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4525 mm |
| Bredde | 1783 mm |
| Høyde | 1645 mm |
| Akselavstand | 2765 |
| Vekt | 1645 kg |
| Maks bredde | 2170 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1461 |
| Motor kw | 78 kw |
| Motor hk | 105 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 78 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 76 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 65 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/65 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 174 km/h |
| Akselerasjon | 13.3 s |
| Drivstoffby | 6.4 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.6 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.3 l/100km |