Generell informasjon
| År | 2008 - - |
| Merke | Nissan |
| Motor | 2.0TD (150Hp) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Qashqai+2 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4525 mm |
| Bredde | 1783 mm |
| Høyde | 1645 mm |
| Akselavstand | 2765 |
| Vekt | 1645 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1995 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 84,0 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 65 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/65 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 190 km/h |
| Akselerasjon | 10.9 s |
| Drivstoffby | 8.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.6 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.7 l/100km |