Generell informasjon
| År | 1994 - 1996 |
| Merke | Peugeot |
| Motor | 1.5 D (55 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | 106 I (1A|C) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3564 mm |
| Bredde | 1590 mm |
| Høyde | 1369 mm |
| Akselavstand | 2385 |
| Vekt | 1369 kg |
| Maks bredde | 1320 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1527 |
| Motor kw | 40 kw |
| Motor hk | 54 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 40 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 77 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 45 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 155/70 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 155 km/h |
| Akselerasjon | 16.9 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 4.8 l/100km |