Generell informasjon
| År | 1996 - - |
| Merke | Peugeot |
| Motor | 1.5 D (57 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | 106 II (1) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3678 mm |
| Bredde | 1594 mm |
| Høyde | 1376 mm |
| Akselavstand | 2385 |
| Vekt | 1376 kg |
| Maks bredde | 1375 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1527 |
| Motor kw | 42 kw |
| Motor hk | 56 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 42 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 77 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 45 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 165/70 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 158 km/h |
| Akselerasjon | 18.5 s |
| Drivstoffby | 6.9 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |