Generell informasjon
| År | 2007 - - |
| Merke | Peugeot |
| Motor | 1.6 HDi (110 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | 207 CC |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4037 mm |
| Bredde | 1750 mm |
| Høyde | 1397 mm |
| Akselavstand | 2540 |
| Vekt | 1397 kg |
| Maks bredde | 1785 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1560 |
| Motor kw | 81 kw |
| Motor hk | 109 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 81 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 75 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/45 R17 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 192 km/h |
| Akselerasjon | 11.8 s |
| Drivstoffby | 5.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 3.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 4.3 l/100km |