Generell informasjon
| År | 2007 - - |
| Merke | Peugeot |
| Motor | 1.6 i 16V (120 HP) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | 207 CC |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4037 mm |
| Bredde | 1750 mm |
| Høyde | 1397 mm |
| Akselavstand | 2540 |
| Vekt | 1397 kg |
| Maks bredde | 1720 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 88 kw |
| Motor hk | 118 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 88 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 77 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/55 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 200 km/h |
| Akselerasjon | 10.7 s |
| Drivstoffby | 8.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.5 l/100km |