Generell informasjon
| År | 2009 - - |
| Merke | Peugeot |
| Motor | 1.4i (75Hp) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | 207 SW |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4164 mm |
| Bredde | 1750 mm |
| Høyde | 1510 mm |
| Akselavstand | 2540 |
| Vekt | 1510 kg |
| Maks bredde | 1580 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1361 |
| Motor kw | 55 kw |
| Motor hk | 74 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 55 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 170 km/h |
| Akselerasjon | 14.2 s |
| Drivstoffby | 8.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.5 l/100km |