Generell informasjon
| År | 2003 - - |
| Merke | Peugeot |
| Motor | 2.0 i 16V RC (177 HP) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | 307 CC |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4347 mm |
| Bredde | 1759 mm |
| Høyde | 1424 mm |
| Akselavstand | 2605 |
| Vekt | 1424 kg |
| Maks bredde | 1980 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1997 |
| Motor kw | 130 kw |
| Motor hk | 174 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 130 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 85 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 220 km/h |
| Akselerasjon | 9.5 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.8 l/100km |