Generell informasjon
| År | 1995 - 1995 |
| Merke | Pontiac |
| Motor | 3.4 i V6 (162 HP) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | Firebird IV Cabrio |
| dører | 2 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4968 mm |
| Bredde | 1893 mm |
| Høyde | 1321 mm |
| Akselavstand | 2566 |
| Vekt | 1321 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3352 |
| Motor kw | 119 kw |
| Motor hk | 159 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 119 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 92 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 59 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/60 R16 H |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 10.6 l/100km |