Generell informasjon
| År | 1996 - 2000 |
| Merke | Pontiac |
| Motor | 2.2 i (122 HP) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | Sunfire Cabrio |
| dører | 2 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4622 mm |
| Bredde | 1738 mm |
| Høyde | 1369 mm |
| Akselavstand | 2644 |
| Vekt | 1369 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2190 |
| Motor kw | 89 kw |
| Motor hk | 119 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 89 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 89 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |