Generell informasjon
| År | 1995 - 1996 |
| Merke | Pontiac |
| Motor | 2.3 i 16V (147 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Sunfire Sedan |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4616 mm |
| Bredde | 1725 mm |
| Høyde | 1393 mm |
| Akselavstand | 2644 |
| Vekt | 1393 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2260 |
| Motor kw | 108 kw |
| Motor hk | 145 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 108 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 92 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |