Generell informasjon
| År | 1992 - 1995 |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.7 i (73 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | 19 II (B|C53) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4162 mm |
| Bredde | 1696 mm |
| Høyde | 1412 mm |
| Akselavstand | 2544 |
| Vekt | 1412 kg |
| Maks bredde | 1440 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1721 |
| Motor kw | 54 kw |
| Motor hk | 72 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 54 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 3 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 165/70 R13 T |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 171 km/h |
| Akselerasjon | 12.3 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.2 l/100km |