Generell informasjon
| År | 1992 - 1996 |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.8 i (90 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | 19 II Cabriolet (D53) |
| dører | 2 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4162 mm |
| Bredde | 1696 mm |
| Høyde | 1410 mm |
| Akselavstand | 2544 |
| Vekt | 1410 kg |
| Maks bredde | 1495 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1764 |
| Motor kw | 66 kw |
| Motor hk | 88 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 66 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82,7 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/50 R15V |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 176 km/h |
| Akselerasjon | 11.9 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.3 l/100km |