Generell informasjon
| År | 1991 - 1997 |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.4 i (60 HP) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | 19 II Chamade (L53) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4248 mm |
| Bredde | 1696 mm |
| Høyde | 1412 mm |
| Akselavstand | 2544 |
| Vekt | 1412 kg |
| Maks bredde | 1420 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1390 |
| Motor kw | 44 kw |
| Motor hk | 59 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 44 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 75,8 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 165/70 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 162 km/h |
| Akselerasjon | 14.8 s |
| Drivstoffby | 8.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.9 l/100km |