Generell informasjon
| År | 1992 - 1996 |
| Merke | Renault |
| Motor | 1.9 DT (90 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 19 II Chamade (L53) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4248 mm |
| Bredde | 1696 mm |
| Høyde | 1412 mm |
| Akselavstand | 2544 |
| Vekt | 1412 kg |
| Maks bredde | 1560 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1870 |
| Motor kw | 66 kw |
| Motor hk | 88 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 66 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 80 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70 R13 H |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 183 km/h |
| Akselerasjon | 11.4 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.9 l/100km |